YILBAŞI DÖNEMİ
LVİV TURU ( UKRAYNA )

* Yeni kimlik ile gidiş imkanı

THY İLE
Vizesiz

29 Aralık 2018
3 Gece 4 Gün

1. Gün: Ankara, İstanbul, Lviv

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali acente kontuarı önünde saat 06.30'da buluşuyoruz. Check-in işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK441 uçuşu ile 08.10’da Lviv’e hareket ediyoruz. 09.10'da varışımızı takiben şehir turumuz için bizi bekleyen özel otobüsümüz ile yola çıkıyoruz. Şehir turumuz esnasında II. Dünya Savaşı'nda zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Orta Avrupa şehridir. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan bu şehir, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturur. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı, Poltva Nehri, en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otele transfer ve yerleşme. Geceleme Lviv otelimizde.

Ankara - İstanbul iç hat bağlantı bilgileri için ofisimizi arayınız.


2. Gün: Lviv

Sabah kahvaltısı ve serbest zamanımız oluyor. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Degustasyonlu Bira Fabrikası ve Lychakiv mezarlığı turuna katılabilirler. Avrupa'nın farklı yerlerinde alınmış pek çok teknik ile üretime devam eden bu fabrika çok özel biralar üretmektedir. Bu biralardan tatma fırsatı bulacağımız turumuzun ardından Lviv’in ünlü Lychakiv Mezarlığı'na geçiyoruz. Bu mistik ve etkileyici turumuzda 2. Dünya Savaşı'nda hayatını kaybetmiş Polonyalı ve Sovyet askerlerin anıtlarını göreceğiz. Dönemin ünlü sanatçılarının anıtlarının da bulunduğu bu mezarlık adeta bir açık hava müzesidir. Turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Ukrayna kültürünü keşfetmeye devam edebilir dileyen misafirlerimiz ise eğlenceye Lviv’in en eğlenceli mekanlarında güne devam edebilirler. Geceleme Lviv otelimizde.

Degustasyonlu Bira Fabrikası ve Lychakiv Mezarlığı Turu: 30 Euro


3. Gün: Lviv ( MUTLU YILLAR)

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Eczacılık Müzesi, Çikolata Fabrikası ve Arsenal turuna katılabilirler. Yüzlerce yıl önce insanların hastalılarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi’ni, çikolataları dünyaca ünlü olan Lviv’de çikolataların üretiminin ziyaretçilere gösterildiği Çikolata Fabrikası’nı ve Lviv’de yüzlerce yıl boyunca farklı görüşlerden siyasi mahkumların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek ve şehrin keşfedilmeyi bekleyen güzelliklerini, rehberlerimiz eşliğinde keşfedip bu eşsiz Orta Avrupa şehrinin tadını çıkartacağız. Turumuzun ardından otelimize transfer, yerleşme ve geceleme Lviv otelimizde. Dileyen misafirlerimiz akşam rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Ukrayna Gecesi turuna katılabilirler. Gecede Ukrayna yerel halk müzikleri eşliğinde Ukrayna mutfağının leziz yemeklerinden tatma imkanı bulacağız. Yemek sonrası otelimize dönüş. Geceleme Lviv otelimizde.

Eczacılık Müzesi, Çikolata Fabrikası ve Arsenal Turu: 30 Euro
Ukrayna Gecesi Turu: 65 Euro


4. Gün: Lviv, İstanbul, Ankara

Ukrayna Turumuzun son günü sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Saat 13.30’da Lviv Havalimanı’na transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden ardından 21.30’da Türk Hava Yolları TK444 uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. 00.40’da İstanbul’a varış. Turumuzun sonu. Bir başka Diye Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

İstanbul - Ankara iç hat bağlantı bilgileri için ofisimizi arayınız.

 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • İstanbul - Lviv – İstanbul arası THY ile ekonomi sınıf gidiş-dönüş uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • Havaalanı / Otel / Havaalanı Transferleri
 • Panoramik Saraybosna şehir turu
 • 3 gece oda/kahvaltı konaklama
 • Türkçe rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Zorunlu seyahat sağlık sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Programda belirtilen ekstra turlar
 • Kişisel harcamalar
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri