Hakkımızda

Biz Kimiz

2017 yılında kurulan Diye Turizm üstün hizmet anlayışı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen, yaratıcı çözümleriyle de kurumsal hizmetlerinde; özel şirket ve kamu kurumlarına en uygun fiyatlarda en kaliteli hizmeti verme prensibi ile uzun süreli iş birlikteliği sunmaktadır. Konusunda uzman, deneyimli, aktif, yeniliklere açık yaratıcı kadrosu ile uluslararası kalite standartlarını hedefleyen ilkeleriyle Diye Turizm, misafirlerimizin güvenini kazanarak tercih sebebi olmak istemektedir.

Türkiye’nin dört bir yanından ulaşılan  (0312) 430 1 430 numaralı çağrı merkezimiz ve www.diyetur.com internet sitemiz ile 7/24 kolaylıkla tatilinizi satın alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı turlar, otel konaklama, Kıbrıs otelleri, araç kiralama, uçak bileti, transfer ve tatil için aklınıza gelebilecek her türlü hizmet…

 

Hakkımızda

Diye Turizm, kuruluşundan itibaren hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Kişiye özel tatil planlarını cazip fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile sunar, hayalini kurduğunuz tatili sizin için planlar. Tur paketlerinin çeşitliliği, en konforlu otelleri ve 7/24 hizmet sunan seyahat adına istediğiniz her detaya ulaşabileceğiniz adrestir, Diye Turizm.

Tatil için cennetten bir köşe olarak adlandırabileceğiniz beldeleri, dünyanın en güzel ülkeleri, şehirleri hatta lezzetleri ile size merak ettiklerinizi sunan diyeturizm.com. ile her detayı sizin için düşünür ve merak ettiklerinize yanıt verir. Yenilikçi bir seyahat acentası olan Diye Turizm, giderek büyüyen ve en kaliteli olanı, en uygun fiyata sunmayı hedefleyen bir seyahat acentasıdır.

 

Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti ilkesini benimsemiş, sektör lideri ve itibarlı tanınmış bir marka olmaktır. Müşteri memnuniyetini %100 hedefleyerek, en kaliteli hizmeti, en hızlı şekilde ve en uygun seçenekler ile sunan Diye Turizm, size özel tatili planlamak için 7/24 her zaman yanınızdadır. 

Misyonumuz

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkânlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen şirket olmaktır.
Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmeyi kendine amaç edinen Diye Turizm, müşterilerine en iyi olanı sunmak isteyen çalışanları ile güçlü aile bütünlüğünü sürdürmeyi hedeflemiştir.

 

Acenta Bilgileri
Şirket Ünvanı: Diye Turizm Organizasyon Gıda Temsilcilik Tic.Ltd.Şti

Türsab Belge No: 10530

Ticaret Sicil No: 412049 Ankara Tic. Odası

Vergi Dairesi: Çankaya V.D.

Vergi No: 3010577969

Adres: Atatürk Bulvarı No: 83/6  Çankaya / ANKARA

Telefon: (0312) 430 1 430

Fax: (0312) 430 1 435

Elektronik İletişim Adresi: info@diyetur.com