MARMARİS TURU

TAMAMI TAM GÜN YEMEKLİ OLAN TEKNE TURLARI FİYATA DAHİLDİR. 

DALYAN TEKNE TURU

GÖKOVA KÖRFEZİ TEKNE TURU

MARMARİS KOYLARI TEKNE TURU

YARIM PANSİYON

1. Gün: Ankara`dan Hareket

23:00 Kızılay Atatürk Bulvarı No :83

23:05 Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı

23:10 Söğütözü Armada Önü

23:15 Bilkent Köprüsü Altı

23:20 Ümitköy Köprüsü Altı

23:25 Koru Sitesi Migros Karşısı

23:30 Yaşamkent Bp Benzinlik


2. Gün: Marmaris, Datça, Yüzme Molası, Knidos Antik Kenti, Can Yücel Evi

Gerekli molalarla Marmaris’e varıyoruz. Otelimizde odalarımızın uygun olması durumunda odalarımıza yerleşme dinlenme ve ikramımız sabah kahvaltısı akabinde Datça’ya hareket ediyoruz. Ege ve Akdeniz’e kıyısı olan Knidos Antik Kenti ve Antik Liman’ın görüyoruz.Datça’da yüzmek için serbest zaman veriyoruz. Can Yücel Evi’nin dışarıdan görülmesi… İçmeler plajında yüzmek için serbest zaman ardından otelimize hareket. Akşam yemeği ve onaklama otelimizdedir. Dileyenler Datça`yı gezmek yerine Knidos Antik Kenti ve Antik Liman gezisi yapabilirler. Yolu bozuk ve minibüsle ancak ulaşım sağlanabilmektedir. Gidiş dönüş gezme dahil 3 saat almaktadır ve yüzme molası verilememektedir.


3. Gün: Gökova Tam Gün Yemekli Yüzme Molalı Mavi Yolculuk Yüzme Molalı Tekne Turu, Azmak Çayı Tekne Turu, Gelibolu Adası, Sedir Adası, Akyaka Kasabası

Sabah kahvaltımızın ardından Sualtı flora ve faunası bakımından Türkiye’nin en zengin çayı olan ve hatta gençleştirici ve güzelleştirici etkisi olduğuna inanılan Azmak Çayın’da Tekne turu… Akabinde tam gün Gökova tekne turunda Gelibolu Adası, Yeşil Deniz, Zeytinli Koy, İncekum, Lacivert Koy yüzme molaları sonrasında ve Sedir adasının görülmesiyle Ege'nin gizli cennetlerinden Akyaka’ya dönüş, otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizdedir. 

** Öğle yemeği ücrete dahildir**


4. Gün: Orhaniye Kızkumu, Selimiye, Baybasos Şelalesi, Bayırköy Yüzme Molaları

Sabah kahvaltımızın ardından ortalama 3 metre eninde kızıl kumların oluşturduğu Orhaniye Kızkumu Plajında yüzmek için serbest zaman sonrası Selimiye Turgut Köyü`ne hareket ediyoruz. Belde sokaklarındaki kısa yürüyüş akabinde Baybasos şelalesinde fotoğraf çekimi ve yüzmek için serbest zaman veriyoruz. Bayırköy’de 2000 yıllık çınar ve selvi ağaçlarının gölgesinde çay içme ve yöresel pazarından alışveriş imkânı ve otelimize hareket. Akşam yemeği sonrası dileyen konuklarımızla Marmaris gece eğlencesi… Konaklama otelimizdedir.


5. Gün: Dalyan Tam Gün Yemekli Yüzme Molalı Mavi Yolculuk Tekne Turu, İztuzu Plajı, Köyceğiz Gölü

Sabah kahvaltımızın ardından ücrete dahil tam gün tekne turunda efsanelere konu olan Dalyan Kaunos kral kaya mezarları, Caretta Carettaların Akdeniz deki en önemli üreme yeri olan İztuzu Plajının görülmesi ve yüzme molası ardından Kral kaya mezarları ve sazlıkların gezilmesi, rıza çavuş çamur banyosu ve şifalı sulara uğradıktan sonra Köyceğiz Gölü`nün görülmesi. Otelimize hareket. Akşam yemeği sonrasında dileyen konuklarımızla Marmaris gecelerinde eğlence. Konaklama otelimizdedir.

 ** Öğle yemeği ücrete dahildir**


6. Gün: Marmaris Koyları Tam Gün Yemekli Yüzme Molalı Mavi Yolculuk Tekne Turu

Sabah kahvaltımızın ardından Marmaris'in benzersiz koylarında ücrete dahil tam gün yüzme molalı tekne turunda Cennet Ada, Turunç, Yeşil Deniz ve Amos’un görülmesi sonrası otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği sonrası dileyen konuklarımızla Marmaris gece eğlencesi. Konaklama otelimizdedir.

** Öğle yemeği ücrete dahildir**


7. Gün: Sakar Geçidi Akyaka Manza Keyfi, Saburhane, Dönüş Yolculuğu

Sabah kahvaltımızın ardından Sakar geçidinden muhteşem Akyaka manzası eşliğinde çay molası... Saburhane’de eski Muğla evlerini göreceğimiz tarihi kokan sokaklarda yürüyüş sonrası Ankara’ya hareket… Gerekli molalar ve araç içi ikramlarla akşam saatlerinde Ankara’ya varıyoruz.. Siz değerli misafirlerimizle bir sonraki organizasyonumuzda görüşmek üzere veda ediyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Özel tur araçları ile ulaşım
Programda belirtilen geziler
5 gece YP konaklama
6 Sabah kahvaltısı(Birincisi Restaurantta)
5 Akşam yemeği
Dalyan 1 Tam Gün Yemekli Tekne Turu
Gökova 1 Tam Gün Yemekli Tekne Turu
Marmaris 1 Tam Gün Yemekli Tekne Turu.
Azmak Çayı tekne turu
Rehberlik ve refakat hizmetleri
Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar
Seyahat Güvence Poliçesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tekne günleri hariç öğle yemekleri
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Yemeklerde alınacak içecekler

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  * Turlarımız 14–18 kişi arası kayıtlarda lüks minibüs, 19–31 kişi arası kayıtlarda lüks midibüs ve 32–46 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır.

  * Otobüs oturma düzeni kesin rezervasyon sırasına göre yapılır. Oturma düzeninde araç marka ve modeline göre koltuk numaraları değişiklik gösterebilir.

  * Turlarımızın kesin hareketli olması için en az 15 katılımcı olması gerekir. Yeterli çoğunluğun sağlanamaması ve iptal durumunda en geç 1 gün önceden bildirim yapılır.

  * Tur lideri ve rehber gerekli durumlarda programda değişiklik yapabilir.

  * Tur rehberi ve iletişim bilgileri, katılımcılara hareket saatinden en geç 6 saat öncesine kadar acentemiz tarafından sms ile bildirilecektir.

  2.İptal Şartları

  1)Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve taşıyıcı şirketlerin yapabileceği iptallerden, gecikmelerden dolayı acentemiz sorumlu tutulamaz. Buna bağlı olarak acentemiz programda, ücretlerde ve nakil araçlarında her türlü değişikliği yapabilir geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

   

  2)a-Tüketici, hizmetin başlamasına 15 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.

    b-Tüketici, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

    c-İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %35 ini, 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

    d-Özel ürünlerde, hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %25' ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75' ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

    e-Seyahat Güvence Sigorta Poliçesi satın alan katılımcının seyahat acentesine bir ödeme yapmış olması kaydıyla gezi başlangıç tarihinden ve kullanılan ulaşım aracı hareket etmeden önce tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ibrazı ile poliçede yazılı hallerde(ölüm, ciddi ve önemli kaza ve hastalık vb.) seyahatini iptal etmesi durumunda, ödediği bedel poliçe kapsamındaki limitler çerçevesinde ve poliçe şartlarına göre sigorta şirketi tarafından temin edilecektir. Seyahat acentesinin katılımcıya karşı hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

   

  3)Gezilerimizde ulaşım için kullanılan her türlü kara, hava ve deniz taşıtlarında meydana gelebilecek yaralanma, ölüm ve kayıplarda taşıyıcı firmaların sigortaları geçerlidir.

   

  4)Tüketici, hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketici, tüm İptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel acentesine sunmakla yükümlüdür.

   

  5)Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

   

  6)Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından 1 gün evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklilik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde, rezervasyonunu iptal edip, tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir.

   

  7)İade şartlarının gerçekleşmesi halinde, fatura kesildikten sonra iade yapılabilmesi için, fatura aslinin acenteye iadesi ile tur ücreti alındığındaki şekliyle nakit ödemeler nakit, Kredi kartı iadeleri ise Kredi kartına bankaya iade talimatı verilerek çekim yapılan Banka tarafından yapılır. Acente iade talimatını bankaya ilettikten sonra İadelerden doğabilecek her türlü gecikme ve ertelemeden acentemiz sorumlu değildir. Bu durumda tüketicin(ler)in tazminat hakkı yoktur.

   

  8)Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.


  3.Vize Bilgileri