KÖŞE BUCAK İSTANBUL TURU
BOĞAZA NAZIR KAHVALTI-LÜKS OTELLERDE KONAKLAMA
UNUTAMAYACAĞINIZ BİR İSTANBUL TURU
YARIM PANSİYON


 

 

1. Gün: Ankara`dan Hareket

 
23:59 Kızılay Atatürk Bulvarı No :83
00:05 Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı
00:10 Söğütözü Armada Önü
00:15 Odtü Köprüsü Altı
00:20 Bilkent Köprüsü Altı
00:25 Ümitköy Köprüsü Altı
00:30 Koru Sitesi Migros Karşısı
00:35 Yaşamkent Bp Benzinlik
00:40 Eryaman Optimum Önünden hareket


2. Gün: Emirgan, Sabancı Müzesİ, Dolmabahçe, Fransız Sokağı, Taksim İstiklal Caddesi,Çamlıca Tepesi,Bağdat Caddesi

Gerekli molalarla İstanbul’ a varıyoruz. Emirgan’da Boğaz’ın eşsiz manzarası eşliğinde sabah kahvaltısı ikramımız ve Atlı Köşk Sabancı Müzesi’nin gezilmesi… Ortaköy’de serbest zaman sonrası Dolmabahçe Sarayı , Fransız Sokağı, Taksim İstiklal Cad. geziyoruz. Çamlıca Tepesi’nde İstanbul manzarasına karşı çay molası sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Otelimizin havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanma olanağı… Akşam yemeği sonrasında Kadıköy, Bağdat Caddesi gezisi… Konaklama otelimizdedir.


3. Gün: Heybeliada Ruhban Okulu, Büyükada Faytonla Gezinti, Beyoğlu Çiçek Pasajı

Sabah kahvaltısının ardından Vapurla Burgaz Ada ve Kınalı Ada’nın görülmesi sonrasında Heybeliada’ya varıyoruz. 1773’ten günümüze kadar gelmiş Eski Deniz Harp Okulu, İsmet İnönü Evi ve açık olması halinde Ruhban Okulu’nun görülmesi sonrası Büyükada’ya hareket ediyoruz. Büyükada’da dileyen konuklarımız fayton ile ada turu yapılabilir, dileyen konuklarımız denize girebilir yahut sahilde Marmara manzarasına karşı çay içebilirler. Serbest zamanın ardından otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği sonrası dileyenlerle Beyoğlu-Çiçek pasajı eğlencesi… Konaklama otelimizdedir.


4. Gün: Fener Rum Patrikanesi, Balat, Haliç, Kariye Müzesi, Sinagoglar, Eyüp Sultan, Piyet Loti, Kızkulesi

Sabah kahvaltısının ardından Edirne Kapı, Kariye Müzesi, Kırmızı Mektep (Fener), Dimitri Kandemir Konağı, Fener Rum Ortodoks Patrikhanesi, Ayvansaray Semti, Balat Mahallesi, Sinagoglar (Ahrida ve Yan bol), Agora Meyhanesi gezileri... Eyüp Sultan’ın gezilmesi ve Piyer Loti’de muhteşem Haliç manzarasına karşı kahve keyfi sonrası otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği sonrası dileyenlerle Üsküdar Kızkulesi gezisi... Konaklama otelimizdedir.


5. Gün: Topkapı, Ayasofya, Sultanahmet, Yerebatan Sarnıcı, Kapalı Çarşı, İstanbul Arkeoloji Müzesi, Kumkapı Eğlencesi, İstanbul Arkeoloji Müzesi

 

Sabah kahvaltısının ardından Gülhane parkı, Topkapı Sarayı, 1500 yıllık Ayasofya, Sultanahmet Camii, Yerebatan Sarnıcı'nı geziyoruz. Meşhur Kapalı Çarşı’da alışveriş için serbest zaman veriyoruz. İstanbul Arkeoloji Müzesi gezisi… Akşam yemeği sonrası dileyenlerle Kadıköy-Yenikapı vapuruyla geçilerek Kumkapı eğlencesi… Konaklama Otelimizde.


6. Gün: Galata Kulesi, Mısır Çarşısı, Yeni Camii, Koç Müzesi, 1453 Panaroma,Boğazda Tekne Turu, Beylerbeyi Sarayı, Dönüş Yolculuğu

Sabah kahvaltısının ardından Miniatürk, Koç Müzesi ve Panaroma 1453 gezilerinin ardından Eminönü’ne hareket ediyoruz. Galata Kulesi(panaromik), Mısır Çarşısı ve Yeni Cami’nin görülmesi ve İstanbul’un eşsiz manzarasını denizden görebileceğimiz Boğaz’da tekne turu sonrasında mutlaka görülmesi gereken Beylerbeyi Sarayı’nın dışarıdan görülmesi. Ankara’ya hareket. Gerekli molalarla ve ikramlarla Ankara’ya varıyoruz. Siz değerli misafirlerimizle bir sonraki organizasyonumuzda görüşmek üzere veda ediyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Özel tur araçları ile ulaşım
4 gece YP konaklama
5Sabah kahvaltısı(Birincisi Boğaz’da Emirgan restaurant’ta)
4 Akşam yemeği
Adalar geçiş ücreti
Boğaz turu
Rehberlik ve refakat hizmetleri
Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar
Seyahat Güvence Poliçesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle yemekleri
Yemeğinde alınacak içecekler
Ekstra harcamalar
Müze-ören yeri giriş ücretleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  1)Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve taşıyıcı şirketlerin yapabileceği iptallerden, gecikmelerden dolayı acentemiz sorumlu tutulamaz. Buna bağlı olarak acentemiz programda, ücretlerde ve nakil araçlarında her türlü değişikliği yapabilir geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

   

  2)a-Tüketici, hizmetin başlamasına 15 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.

    b-Tüketici, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

    c-İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %35 ini, 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

    d-Özel ürünlerde, hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %25' ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75' ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

    e-Seyahat Güvence Sigorta Poliçesi satın alan katılımcının seyahat acentesine bir ödeme yapmış olması kaydıyla gezi başlangıç tarihinden ve kullanılan ulaşım aracı hareket etmeden önce tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ibrazı ile poliçede yazılı hallerde(ölüm, ciddi ve önemli kaza ve hastalık vb.) seyahatini iptal etmesi durumunda, ödediği bedel poliçe kapsamındaki limitler çerçevesinde ve poliçe şartlarına göre sigorta şirketi tarafından temin edilecektir. Seyahat acentesinin katılımcıya karşı hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

   

  3)Gezilerimizde ulaşım için kullanılan her türlü kara, hava ve deniz taşıtlarında meydana gelebilecek yaralanma, ölüm ve kayıplarda taşıyıcı firmaların sigortaları geçerlidir.

   

  4)Tüketici, hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketici, tüm İptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel acentesine sunmakla yükümlüdür.

   

  5)Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

   

  6)Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından 1 gün evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklilik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde, rezervasyonunu iptal edip, tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir.

   

  7)İade şartlarının gerçekleşmesi halinde, fatura kesildikten sonra iade yapılabilmesi için, fatura aslinin acenteye iadesi ile tur ücreti alındığındaki şekliyle nakit ödemeler nakit, Kredi kartı iadeleri ise Kredi kartına bankaya iade talimatı verilerek çekim yapılan Banka tarafından yapılır. Acente iade talimatını bankaya ilettikten sonra İadelerden doğabilecek her türlü gecikme ve ertelemeden acentemiz sorumlu değildir. Bu durumda tüketicin(ler)in tazminat hakkı yoktur.

   

  8)Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez.

  3.Vize Bilgileri