BUDVA TURU
3 GECE 4 GÜN
THY ile - VİZESİZ

1. Gün: Ankara, İstanbul, Podgorica, Budva

*Ankara-İstanbul arası uçuş bilgileri ofisimizden rezervasyon esnasında verilecektir.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur lideriyle saat 06.00'da buluşarak turumuz başlıyor. Check-in işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1085 tarifeli seferleri ile 08,05'de Podgorica'ya uçuyoruz. 08.55'de varışımızın ardından sizleri bekleyen özel otobüsünüz ile Budva'ya transfer oluyoruz. Yaklaşık bir saatlik yolculuğumuzun ardından muhteşem manzaralarıyla St.Stefan Beldesi'nde fotoğraf çekme molası veriyoruz. Adriyatik'in en eski yerleşim yerlerinden birisi ve aynı zamanda gözde bir tatil merkezi olan Budva'da yürüyerek yapacağımız şehir turunda Stari Grad(Eski şehir merkezi) ve kaleyi geziyoruz. Şehir turumuzun ardından konaklama yapacağımız otelimize gidiyoruz.Odaların dağılımının ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.


2. Gün: Budva

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından gününüz serbest.Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Kotor & Perast turuna katılabilirler.Gezimizin ardından Budva'ya otelimize geri dönüyoruz.Geceleme otelimizde.

Kotor & Perast - 50 Euro

UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Kotor, yürüyerek yapacağımız şehir gezimizin ardından sonraki durağımız Perast olacak. Kotor körfezinde yer alan bu şirin kasabayı da gezdikten sonra tekneyle Kayaların Hanım'ı olarak bilinen Kilise Müzeyi ziyaret edeceğiz.


3. Gün: Budva

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından gününüz serbest. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Kotor Körfezi Koyları Gezisi (Öğle yemekli) katılabilirler. Gezimizin ardından dönüş için Budva'ya hareket ediyoruz. Geceleme otelinizde.


Ekstra gezi: Kotor Körfezi Koyları Gezisi - 60 Euro


Bu turumuzda ilk durağımız Karadağ’ın Avrupa’ya açılan kapısı olan Tivat. Tivat’da, öncelikle Karadağ’ın Monaco’su olarak adlandırılan Porto Montenegro’yu ziyaret ediyoruz. Burada geçireceğimiz serbest zamanda Porto Montenegro’nun sahillerinde yürüyüş yapabilir, şirin kafe ve lüks restaurantlarında vakit geçirebilirsiniz. Tivat’tan çıkacağımız tekne turunda Dünyaca ünlü yazar İvo Andriç ve Tito’nun yazlık evinin de bulunduğu şirin sahil kasabasına hareket ediyoruz. Osmanlı’nın da izlerini bulabileceğimiz bu sahil kasabasının en yüksek tepesi olan Kanlı Kule’den dileyen misafirlerimiz muhteşem manzaranın resmini çekebilir dileyen misafirlerimiz ise hafızasına kaydedebilir. Buradaki serbest zamanın ardından teknemizle gezimize kaldığımız yerden devam ediyor ve rotamızı muhteşem Hersek Novi üzerinden Zanjjce Plajına çeviriyoruz. Zanjjce’de vereceğimiz serbest zaman diliminde dileyen misafirlerimiz deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarıp yüzebilir dileyen misafirlerimiz ise bir doğa harikası olan mağaralara küçük teknelerle giderek tekneden denize girme keyfini yaşayabilirler. Buradaki molamızın ardından Kotor körfezinin muhteşem koylarını tekne ile geçerek Kotor kentine varıyoruz. Buradan sizleri bekleyen özel otobüsleriniz ile dönüş ve turumuzun sonu.


4. Gün: Budva , Podgorica , İstanbul

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından odaların boşaltılması. Havalimanına transferimize kadar serbest zaman. Tur liderinin belirleyeceği saatte otelimizde buluşuyor ve Podgorica Havalimanına transfer oluyoruz. Check-in işlemlerin ardından Türk Hava Yollarının TK 1088 tarifeli seferleri ile saat 20.05’de İstanbul'a hareket saat 22.50’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

*İstanbul-Ankara arası uçuş bilgileri ofisimizden rezervasyon esnasında verilecektir.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Ankara - İstanbul - Ankara Uçak Biletleri
 • Türk Havayolları İle İstanbul – Podgorica - İstanbul Uçak Bileti
 • Budva’da 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • Havalimanı Vergileri ve Servisleri Bedeli
 • Podgorica ve Budva Panoramik Şehir Turları
 • Alan-Otel-Alan Transferleri ve Şehirlerarası Otobüs Transferleri
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Diye Turizm Refakat  Hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Vergisi (15 TL)
 • Tüm Kişisel Harcamalar
 • Rehber Tarafından Organize Edilen Ekstra Turlar
 • Programda Belirtilmeyen Tüm Gezi ve Turlar
 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Müze Giriş Ücretleri
 • Seyahat Sağlık Sigortası 15 Euro (65 Yaş Üzeri Misafirler İçin 30 Euro)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri