Fethiye Ölüdeniz Turu Tur Programı

Ankara Çıkışlı Fethiye Ölüdeniz Turu

4 Gece  5 Gün
 
Her Şey Dâhil Konaklama
 
Perdikia Hill & Family Hotel Ölüdeniz
 
 
Dileyenler İçin;
 
Tam Günlük 12 Adalar Tekne Turu ve Jeep Safari ile Tlos Antik Kenti Yakapark Saklıkent Turu
 

Turlarımız Covid-19 Tedbirleri Kapsamında Düzenlenmektedir.

> Araçlarımız %50 Kapasite İle Hareket Etmektedir.
> Rezervasyon Sırasında HES Kodu Bildirmek Zorunludur
> Araçlarımız Seyahat Öncesi ve Sonrası Dezenfekte Edilmektedir
> Araçlarımızda Maske Takmak Zorunludur. Maskesiz Yolcular Araca Kabul Edilmeyecektir
> Araçlarımızda El Dezenfektanları veya Kolonya Herkesin Ulaşabileceği Şekilde Bulundurulacaktır.
> Araca Binmeden Önce Misafirlerimizin Ateş Ölçümü Yapılacak ve 38 Derece Üzeri Olanlar Malesef Tura Kabul Edilmeyecektir.

Fethiye Ölüdeniz Turu Programı;

Kalkış Yerleri: Diye Turizm Ofis Önü - Saat: 23.00
PROGRAM
1. Gün: Ankara\'dan Hareket
23.00 | DiyeTur Ofis Önü (Atatürk Bulvarı No: 83)23.05 | Milli Kütüphane Metro Durağı23.10 | Armada AVM Önü23.15 | ODTÜ Köprüsü Altı23.20 | Bilkent Köprüsü Altı23.25 | Ümitköy Köprüsü Altı23.30 | Koru Sitesi ANSE Önü Akşam Saat 23.00‘ da Kızılay Ofis önünde buluşmamızın ve belirtilen noktalardan değerli misafirlerimizin alınmasının ardından yolculuğumuza başlıyoruz. 

2. Gün: Fethiye-Tam Gün Serbest Zaman
Güzergâhımız üzerinde vereceğimiz molalarımızın ardından Fethiye'de bulunan otelimize varıyor ve odalarımızın hazırlanmasını bekliyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra dileyen misafirlerimiz otelimizin havuzundan ve her şey dahil konseptten faydalanabilir, Fethiye’de serbest zaman geçirebilir veya ödüllere doymayı bilmeyen dünyanın en güzel sahilleri arasında yer alan Ölüdeniz ‘de gün boyu denizin keyfini çıkarabilirler. Dileyen misafirlerimiz gece eğlence programlarımıza katılabilirler.   Her şey Dâhil Konsept  10.00 - 23.00: Loby Bar, Havuz Bar 12.30 - 14.00: Öğle Yemeği 14.00 - 16.00: Snack Bar 19.00 - 21.00: Akşam Yemeği   Öğle Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil Konaklama: Perdikia Hill vb. Rota: Ankara-Fethiye-Fethiye (645 km)

3. Gün: Tam Gün Yüzme Molaları Eşliğinde 12 Adalar Tekne Turu
Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımız ardından dileyen misafirlerimiz ile saat 10.00 'da otel önünde buluşarak isteğe bağlı olan 12 Adalar mavi tekne turu yolculuğumuza başlıyoruz. Gün boyu sürecek olan tekne turumuzda verilen molalar esnasında mavi sularda yüzebilir veya müzik eşliğinde eğlenerek güneşin tadını çıkabilirsiniz. 12 adalar tekne turunda, yüzmeye son derece elverişli sığı bir denizi ve ince kumdan oluşan bir sahiliyle beş adadan oluşan Yassıca Adası, Fethiye Körfezi’ndeki en büyük adalardan olan Tersane Adası, bir bölümü sular altında kalmış  Manastır kalıntılarıyla Cleopatra Hamamı, sakin kristal sularıyla Göbün Koyu, gün batarken taş ve toprağın renginin kızıla dönmesi  ile bilinen Kızıl Ada, tarihte Meğri Adası, Fethiye Adası isimleriyle de söylenen Şövalye Adası gezilecek yerler arasındadır. 12 Adalar tekne turu sonunda otelimize geri dönüyoruz. ve dinlenmeye geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz Fethiye sokaklarında zaman geçirebilirler. Her şey Dâhil Konsept  07.00 - 10.00: Sabah Kahvaltısı 10.00 - 10.30: Geç Kahvaltı 10.00 - 23.00: Loby Bar, Havuz Bar 12.30 - 14.00: Öğle Yemeği 14.00 - 16.00: Snack Bar 19.00 - 21.00: Akşam Yemeği Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil Öğle Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil  Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil Konaklama: Perdikia Hill vb. Rota: Fethiye-Ölüdeniz (10 km)

4. Gün: Jeep Safari, Saklıkent Kanyonu, Tlos Antik Kenti, Yakapark
Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından isteğe bağlı olarak 10.00 'da otel önünde buluşarak, jeep safari başlangıç noktasına gidiyoruz. Gerekli bilgilendirmeleri aldıktan sonra Fethiye’den hareket ederek safari araçlarının bulunduğu noktaya geçiyoruz. İlk durağımız olan Tlos Antik Kenti. Yaklaşık 500 rakımlı dik yamaçlarla doğal açıdan korunaklı akropol tepesinin çevresi, yer yer sur duvarları ile tahkim edilmiş antik kent önünde vereceğimiz fotoğraf ve dinlenme molasından sonra Yakapark’a geçiyoruz. Su ve kuş seslerinin gizeminde unutulmaz anların yaşanacağı Yakapark’ta vereceğimiz serbest zaman ve öğle yemeği molamızın ardından safari araçlarına tekrar binerek Saklıkent Kanyonu’na hareket ediyoruz. Eşine az rastlanır bir doğa harikası olan Saklıkent’te serbest zamanımızın ardından güzel bol eğlenceli bol adrenalinli ve su savaşlarıyla meşhur olan safari turumuzu bitirerek otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeğini otelimizde alıyor ve dinlenmeye geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz Fethiye sokaklarında zaman geçirebilirler veya grubumuzla birlikte isteğe bağlı olan eğlence programlarımıza katılabilirler.   Her şey Dâhil Konsept  07.00 - 10.00: Sabah Kahvaltısı 10.00 - 10.30: Geç Kahvaltı 10.00 - 23.00: Loby Bar, Havuz Bar 12.30 - 14.00: Öğle Yemeği 14.00 - 16.00: Snack Bar 19.00 - 21.00: Akşam Yemeği   Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil Öğle Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil Konaklama: Perdikia Hill vb. Rota: Fethiye-Saklıkent-Tlos-Yakapark (110 km)

5. Gün: Fethiye – Tam Gün Serbest Zaman
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz otelimizin havuzundan ve her şey dahil konseptten faydalanabilir, Fethiye’de serbest zaman geçirebilir veya ödüllere doymayı bilmeyen dünyanın en güzel sahilleri arasında yer alan Ölüdeniz ‘de gün boyu denizin keyfini çıkarabilirler. Dileyen misafirlerimiz gece eğlence programlarımıza katılabilirler.   Her şey Dâhil Konsept  07.00 - 10.00: Sabah Kahvaltısı 10.00 - 10.30: Geç Kahvaltı 10.00 - 23.00: Loby Bar, Havuz Bar 12.30 - 14.00: Öğle Yemeği 14.00 - 16.00: Snack Bar 19.00 - 21.00: Akşam Yemeği   Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil Öğle Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil Konaklama: Perdikia Hill vb. Rota: Fethiye (0 km)

6. Gün: Fethiye, Salda Gölü, Ankara Dönüş Yolculuğu
Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından oteldeki çıkış işlemlerimizi tamamladıktan sonra ülkemizin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölüne hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamaz ve öğle yemeği molamızın ardından Ankara'ya dönüş yolculuğumuza geçiyoruz Akşam saat 23.00 sularında Ankara’da oluyoruz. Bir başka organizasyonda buluşmak üzere misafirlerimiz ile vedalaşarak turumuzu sonlandırıyoruz.   Her şey Dâhil Konsept  07.00 - 10.00: Sabah Kahvaltısı 10.00 - 10.30: Geç Kahvaltı   Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği: Güzergâhımız üzerinde dinlenme tesisinde ekstra ücretli olarak değerlendirebilirsiniz. Rota: Fethiye, Salda Gölü, Ankara (634 km)

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler
 • Konforlu Araçlar İle Ulaşım
 • 4 Gece 4* Otellerde Her Şey Dâhil Konaklama
 • 4 Adet Kahvaltı
 • 4 Adet Öğle Yemeği
 • 4 Adet Akşam Yemeği
 • Programda Dâhil Olarak Belirtilen Geziler
 • Diyetur Refakat Hizmetleri
 • Seyahat Sağlık Sigortası Güvence Paketi


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Ekstra Turlar
 • Kişisel Harcamalar
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Dönüş Günü Akşam Yemeği


Notlar

İptal Şartları

Atatürk Bulvarı 83/6 Kızılay Çankaya Ankara
0312 430 14 30


Bu çıktı 28.02.2021 18:11 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.