ANTALYA OLYMPOS TATİL TURU

3  GECE 4 GÜN
AÇIK BÜFE KAHVALTI VE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL

YAZ BOYU HER HAFTA 3 GECE 4 GÜN OLYMPOS TURU
DENİZE YAKIN ve YÜRÜME MESAFESİNDE KONAKLAMA !

Antik Kent Gezisi | İnferno ve Aura Club Etkinlikleri |  Adrasan Sahil Turu | Gün Boyu Suluada Tekne Turu | Mehtap Turu
Yanartaş Gezisi | Su Sporları

Konaklama: Olimpos Türkmen Tree Houses ( DENİZE YÜRÜME MESAFESİ ! )

1. Gün: Ankara\'dan Hareket
23:30 Diye Turizm Ofis Önü (Atatürk Bulvarı No: 83)
23:40 Milli Kütüphane Metro Durağı
23:50 Armada Avm Önü
23:59 Ümitköy Köprüsü Altı


2. Gün: Olympos Antik Kenti - Gece Eğlencesi

Olympos turu'muza yaklaşık 8 saatlik yolculuğun ardından denize en yakın pansiyonlardan olan türkmen tree house 'a ulaşarak başlıyoruz. İlk gün isteğe bağlı olan açık büfe kahvaltının ardından müsaitlik durumuna göre odalarımıza yerleşiyoruz. Sonrasında sizi doğa ve deniz ile başbaşa bırakıyoruz. Dileyen misafirlerimizle birlikte saat: 15:00'da pansiyon önünde buluşarak tarih kokan olympos antik kenti'ni gezmeye gidiyoruz. Antik kent gezimizin ardından olympos tepesine çıkarak görseline ve fotoğraf çekimine doyamayacağınız deniz manzarasınınn ardından olympos plajına gidiyoruz VE kendimizi sulara bırakıyoruz. Saatlerimiz 19:30'u gösterdiğinde canlı müzik eşliğinde  pansiyonumuzda açık büfe olan akşam yemeğimizi alıyoruz. Saat 22:30'da isteğe bağlı olan kemer ınferno veya aura club’a hareket için resepsiyon önünde buluşuyoruz. Türkiye’nin gece hayatının öncülerinden ınferno veya aura club’da müthiş bir gece seni bekliyor.


3. Gün: Suluada - Adrasan - Yanartaş - Gece Eğlencesi

Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından saat 10:00'da isteğe bağlı olan suluada tekne turu için adrasan limanı'na hareket ediyoruz. Saat 10:30-17:00 saatleri arasında türkiye’nin en berrak koylarına veya tükiyenin maldivleri olarak bilinen suluada'ya gidiyor ve tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. İşte bu koylarda tadına doyamayacağınız yüzme fırsatı. Akşama kadar teknemizle gezilmedik koy bırakmıyoruz ve hepsinde yüzme molaları seni bekliyor. Öğle yemeğimizi taze levrek balığı makarna ve salata ikramı ile tekne’de alıyoruz. Gün içerisinde müzik ve eğlencenin bol olduğu bir günün ardından, çay ve meyve ikramı ile tekne turumuzu sonlandırıyor ve ardından olympos'a pansiyonumuza gidiyoruz.canlı müzik eşliğinde açık büfe akşam yemeğimizin ardından isteğe bağlı olan yanartaş gezimize saat 21:30'da pansiyon önünde buluşarak gidiyoruz. Saatlerimiz tekrardan 00:00'ı gösterdiğinde olympos’un gece hayatının vazgeçilmezi oympos barlarına gidiyoruz. Normalde giriş ücreti olan lykia bara ücretsiz olarak gidiyor ve eğlenmeye devam ediyoruz.


4. Gün: Adrasan Plajı - Olympos - Gece Eğlencesi

Olympos’a kadar gelmişiz Adrasan’a gitmeyelim mi? Tabiki gidelim. Saat 12.00’da dileyen misafirlerimizle ücretsiz olarak sizlere sunduğumuz  Adrasan Plajı'na gidiyoruz. Adrasan'da Türkiye’nin en uygun fiyatlarla su sporları da yapabilirsiniz. Tamamen kum olan plajı şenzlog ve şemsiye kullanma imkânımızda Adrasan Plajında mevcut. Dileyen misafirlerimiz olympos plajına gidebilir veya Olympos’ta serbest zaman geçirebilir.akşam saatlerinde tekrardan buluşarak Olympos’a pansiyonumza geliyoruz. Canlı müzik eşliğinde olan akşam yemeğimizi‘de aldıktan sonra isteğe bağlı olan 21.00' tekneyle mehtap turuna gidiyoruz. (gece tekne turu yüzme molalı) saatlerimiz tekrardan 00.00’ı gösterdiğinde Olympos’un gece hayatının vazgeçilmezi Olympos barlarına gidiyoruz. Normalde giriş ücreti olan Lykia Bara ücretsiz olarak gidiyor ve eğlenmeye devam ediyoruz.


5. Gün: Ankara\'ya Dönüş Yolculuğu

Sabah alacağımız kahvaltının ardından saat 11:00 civarı pansiyonumuzdan ayrılarak Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli molaların ardından saat 21:00 civarı Ankara’ya varmış oluyoruz. Bir sonraki gezimizde görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz, bir sonraki Diye Turizm organizasyon ve turlarında buluşmak üzere. 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 3 Gece 4 Gün Denize Yürüme Mesafeli Türkmen Ağaç Evlerinde Konaklama
 • Turizm Paket Özel Tur Araçları 1+1 %50 Kapasite İle Ulaşım
 • 3 Gün Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
 • 3 Gün Açık Büfe Akşam Yemeği
 • Akşam Çay ve Kahve İkramları
 • Olympos Antik Kent Gezisi
 • Lykia Bar Giriş Ücreti
 • Diye Turizm Refakat Hizmeti
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • Adrasan Sahil Transferi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Ekstra Kişisel Harcamalar
 • Öğle Yemekleri
 • Inferno & Aura Club Transfer ve Giriş Ücretleri: 40 TL
 • Tekne Turu ( Gün Boyu Tekne Turu, Yüzme Molaları ve Öğle Yemeği Meyve ve Çay İkramı Dahil ): 100 TL
 • Yanartaş Gezisi: 45 TL
 • Mehtap Tekne Turu: 40 TL

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  OLYMPOS TURU HAKKINDA:

  Ankara kalkışlı Olympos turu; saat 23:00 da Kızılay Gama İş Merkezi önünden araçlarımızın kalkmasıyla başlamaktadır. Sıcak ve soğuk içecek ikramlarımızla konforlu Olympos turu’nda pansiyona ulaştığımızda müsaitlik durumuna göre odalarımıza yerleşiyoruz. Olympos Turları mızda bekleme süresinde pansiyonun nefis çardaklarında oturmanız ve Olympos’un tertemiz havasını içinize çekmeniz tavsiyemizdir. Pansiyonda meşhur ağaç bungalov evlerinde konaklamaktayız. Olympos sit alanı olduğu için yapılaşma ve betonarme yasaktır. Olympos turları nda Doğa ile iç içe konakladığımız bungalov evler oldukça konforlu. Odalarda klima, tuvalet, sıcak su ve duş hizmetleri bulunmaktadır. Olympos Turumuzda odalarınıza yerleştikten sonra zaman sizin! Olympos Antik Kenti’ni gezebilir ardından Olympos Plajı’na gidebilirsiniz. Olympos turumuzu biraz tanıyalım! Antalya’nın Kemer ilçesine yakın doğayla iç içe bir beldesidir. Olympos sözcüğü eski Yunancada Ulu Dağ anlamına gelmektedir. Antik Likya’nın en önemli şehirlerindendi. Ardından Likya’nın Roma İmparatorluğu’na katılmasıyla en iyi yıllarını geçirmiştir. Olympos önemli bir ticaret merkezi haline gelmiştir. 15.yy’da Osmanlı İmparatorluğu’na katılmıştır. Doğal sit alanı olan Olympos Akçay Nehri’nin aktığı vadinin etrafında kurulmuştur. Pansiyonumuzda konaklarken uzun uzun tadını çıkarma şansınız var! Doğadan hoşlanıyorsanız Olympos tatil turu tam size göre! Plaja, Olympos Antik Kenti içerisinden geçerek ulaşıyoruz. Sit alanı olduğu için Antik Kent girişi ücretli. Ardından Akdeniz’in en güzel denizi ve plajı karşınızda! Deniz biraz taşlı olduğu için deniz ayakkabılarınızı almanız tavsiyemizdir. Olympos Turu içerisinde Adrasan Sahili’ne gidiyoruz. Adrasan Sahili ve Adrasan gezisi Türkiye’nin en uygun fiyatlı su sporları yapılan plajı. Nefis manzarası ve deniziyle görülmeye değer bir sahil. Olympos’un eşsiz güzelliğinin tadını çıkarmanız için tekne turuna katılmalısınız. Olympos Turu muzda katılacağınız tekne turunda Türkiye’nin Maldivler’i olarak bilinen Suluada’ya gitmekteyiz. Eşsiz Adrasan koylarında akşama kadar şahane denizin tadını çıkarabilirsiniz. Olympos turları mızda denizin ve doğanın tadını çıkarırken akşamları Olympos’un salaş ve eğlenceli gece hayatında eğlenmeyi unutmuyoruz!

  Olympos’ta Ne Yenir?

  Olympos Tatil Beldesinde Ne Yenir Denildiğinde Akla İlk Gelen Alabalık ve Kavuniçi Dondurmalardır. Portakal Ağaçları Arasında Kurulan Tatil ve Mütevazi Restoranlar ’da Salata Çeşitleri, Alabalık Çeşitleri, Kavuniçi Doğal Dondurma Çeşitleri, El Açması Gözleme Çeşitleri, Bol Vitaminli Taze İçecekler Gibi Bölgesel Lezzetleri Tadabilirsiniz. Olympos’a Yakın Bölgeler Olan Ulupınar, Çıralı ve Adrasan’da Bulunan Restoranlara Kolaylıkla Gidebilirsiniz.

  Seyahat Edilen Araçlar?

  2020 Yaz Sezonu Boyunca Araçları Katılım Durumuna Göre 18-27-31-46-50-54 Kişilik Turizm Paket Araçlarıdır. Yeni Düzenlemeye Göre Araçlarımız %50 Kapasite İle 1+1 Koltuk Düzeni ve Hijyen Kurallarına Uyularak Gerçekleşmektedir. Koltuk Numara Garantisi Verilmemektedir. Rezervasyon Sırasına Göre Sistem Tarafından Otomatik Olarak Koltuk Numarası Verilir.

  Önemli Notlar;

  *Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinde acentaya bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde iade edilir.

  *Çocuk indirimleri ücretleri iki yetişkin yanında geçerlidir. 6 yaşına kadar otellerde yatak garantisi verilemez. Müsaitlik durumuna göre yardımcı olunur.

  *Olympos’ta deniz ve pansiyonlar arasında bir açık hava müzesi bulunmaktadır. Vadi boyunca antik kent kalıntıları arasında yapılan keyifli bir yürüyüşle pansiyonların olduğu alandan denize ulaşılır. Denize giden bu antik kentten geçiş sanki bir müze ziyaretçisiymişsiniz gibi paralı olmuştur. Fakat müze kartı olanlar için gün boyu istedikleri kadar geçiş mümkündür. Ya da müze kartı olmayanlar plaj kartta satın alabilirler. 10 girişlik plaj kart 30 TL. (2-3 arkadaş plaj kartını birlikte kullanabilirsiniz.)

  2.İptal Şartları

  1)Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve taşıyıcı şirketlerin yapabileceği iptallerden, gecikmelerden dolayı acentemiz sorumlu tutulamaz. Buna bağlı olarak acentemiz programda, ücretlerde ve nakil araçlarında her türlü değişikliği yapabilir geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

   

  2)a-Tüketici, hizmetin başlamasına 15 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.

    b-Tüketici, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

    c-İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %35 ini, 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

    d-Özel ürünlerde, hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %25' ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75' ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

    e-Seyahat Güvence Sigorta Poliçesi satın alan katılımcının seyahat acentesine bir ödeme yapmış olması kaydıyla gezi başlangıç tarihinden ve kullanılan ulaşım aracı hareket etmeden önce tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ibrazı ile poliçede yazılı hallerde(ölüm, ciddi ve önemli kaza ve hastalık vb.) seyahatini iptal etmesi durumunda, ödediği bedel poliçe kapsamındaki limitler çerçevesinde ve poliçe şartlarına göre sigorta şirketi tarafından temin edilecektir. Seyahat acentesinin katılımcıya karşı hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

   

  3)Gezilerimizde ulaşım için kullanılan her türlü kara, hava ve deniz taşıtlarında meydana gelebilecek yaralanma, ölüm ve kayıplarda taşıyıcı firmaların sigortaları geçerlidir.

   

  4)Tüketici, hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketici, tüm İptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel acentesine sunmakla yükümlüdür.

   

  5)Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

   

  6)Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından 1 gün evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklilik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde, rezervasyonunu iptal edip, tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir.

   

  7)İade şartlarının gerçekleşmesi halinde, fatura kesildikten sonra iade yapılabilmesi için, fatura aslinin acenteye iadesi ile tur ücreti alındığındaki şekliyle nakit ödemeler nakit, Kredi kartı iadeleri ise Kredi kartına bankaya iade talimatı verilerek çekim yapılan Banka tarafından yapılır. Acente iade talimatını bankaya ilettikten sonra İadelerden doğabilecek her türlü gecikme ve ertelemeden acentemiz sorumlu değildir. Bu durumda tüketicin(ler)in tazminat hakkı yoktur.

   

  8)Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.


  3.Vize Bilgileri