ANTALYA KEMER  OLYMPOS TURU


YARIM PANSİYON

 

 

1. Gün: Ankaradan hareket

Akşam Saat 23.59‘ da Kızılay Ofis önünde buluşmamızın ve belirtilen noktalardan değerli misafirlerimizin alınmasının ardından yolculuğumuza başlıyoruz. 

Biniş Noktalarımız:

23.59 Kızılay Atatürk Bulvarı No: 83 Önü; 
00.05 Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı;
00.10 Söğütözü Armada Önü;
00.15 Odtü Köprüsü Altıı; 
00.20 Bilkent Köprüsü Altı; 
00.25 Ümitköy Köprüsü Altı; 
00.30 Koru Sitesi Migros Karşısı; 
00.35 Yaşamkent Bp Benzinlik Önü; 

2. Gün: Antalya-Kaleiçi-Cumhuriyet Meydanı-Konyaaltı Plajı

Güzergahımız üzerinde vereceğimiz molalarımızın ardından kahvaltımızı almak üzere otelimize geçiyoruz. Kahvaltı sonrasında biraz da dinlendikten sonra turizmin başkenti Antalya’mızın kalbi sayılan Kaleiçi’ne hareket ediyoruz. Cumhuriyet meydanını gezdikten sonra Tophane çay bahçesinden panoramik asansör ile eski limana inerek mermerli parkının seyir terasına geçiyoruz. Restorasyonu çok başarılı olan eski evlerin arasından Hadrianus kapısına yürüyerek kentin en eski alışveriş merkezi sayılan Atatürk caddesini keşfediyoruz. Botanik parkta ki çay molasından sonra Karpuzkaldıran şelalesine hareket ediyoruz. Muhteşem manzarayı fotoğrafladıktan sonra ünlü Konyaaltı plajına hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz yüzme molasının ardından otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Antalya bölgesinde ki otelimizde.

 

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil

Öğle Yemeği: Antalya şehir merkezinde rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil

Konaklama: Olbia Hotel-Grida City-Acropol Beach-Lara Otel v.b.

Rota: Ankara-Antalya (520 km)3. Gün: Tam Gün Kemer-Phaselis Yemekli Tekne Turu

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından tüm gün sürecek öğle yemekli tekne turumuza katılmak için Kemer yat limanına hareket ediyoruz. Limanda bizleri bekleyen teknemiz ile yüzme molaları eşliğinde Akdeniz’in muhteşem atmosferinde keyifli bir gün geçireceğiz. Dileyen misafirlerimiz Phaselis Antik Kentini koyda verilecek öğle yemeği molası esnasında gezebilirler. M.Ö 7.yüzyıl da Lakios önderliğinde Rodoslu koloniciler tarafından kurulan Phaselis Antik Kenti Bizans döneminde piskoposluk merkezi unvanını almış olmasına rağmen ilerleyen zamanda Arap yakınlarıyla zenginliğini büyük oranda kaybetmiştir. 

 

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil

Öğle Yemeği: Kemer-Phaselis Tekne Turu esnasında alınacaktır ücrete dahil

Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil

Konaklama: Olbia Hotel-Grida City-Acropol Beach-Lara Otel v.b.

Rota: Antalya-Kemer-Antalya (90 km)4. Gün: Ulupınar-Olympos Yüzme Molası

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımız ardından ormanlar içinde bulunan doğa harikası Ulupınar bölgesine hareket ediyoruz. Kavunda dondurmanın tadına baktıktan sonra alternatif turizmin ve gençlerin gözdesi olan Olympos sahilinde yüzme molası veriyoruz. Öğle yemeği için dileyenler burada değerlendirebilirler. Tur sonrası otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama Antalya bölgesinde ki otelimizde.

 

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil

Öğle Yemeği: Olympos bölgesinde rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda Ekstra olarak alınacaktır 

Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil

Konaklama: Olbia Hotel-Grida City-Acropol Beach-Lara Otel v.b.

Rota: Antalya-Olimpos-Antalya (170 km)5. Gün: Perge-Aspendos-Manavgat Tekne Turu

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Antalya’nın Aksu ilçesine hareket ederek Perge Antik Kentini ziyaret ediyoruz. Birçok bilim adamı, felsefeci ve sanatçıya ev sahipliği yapan Perge Antik Kenti Yunanlılar tarafından M.Ö 333 yılı öncesinde kurulduğu düşünülmektedir. Klasik bir Yunan kenti görünümünde olan Perge Antik Kenti, en parlak dönemini Roma egemenliğinde yaşamıştır. Perge Antik Kenti gezimiz sonrasında dünyanın en iyi korunmuş Roma tiyatrolarının başında gelen Aspendos tiyatrosuna hareket ediyoruz. Serik ilçesi sınırları içerisinde yer alan bir büyük bir de küçük iki tepe üzerinde kurulan tiyatro Romalılar tarafından inşa edilmiştir. Aspendos Antik Kenti ise Akalar tarafından M.Ö 10.yüzyıl da Akalar tarafından kurulmuş ve o dönemin zengin kentlerinden birisidir. Gezimiz sonrasında Manavgat çayı üzerinde geçekleştireceğimiz öğle yemekli tekne turumuza katılmak için hareket ediyoruz. Tatlı su ile tuzlu deniz suyunun buluştuğu noktada verilecek yüzme molası ile keyifli dakikalar bizleri bekliyor. Tekne turumuz sonrasında otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil

Öğle Yemeği: Manavgat Çayı Tekne turu esnasında tekne menüsü olarak alınacaktır ücrete dahil

Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil

Konaklama: Olbia Hotel-Grida City-Acropol Beach-Lara Otel v.b.

Rota: Antalya-Perge Antik Kenti-Aspendos (55 km)6. Gün: Antalya-Salda Gölü-Ankara’ya dönüş yolculuğu

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından ülkemizin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü’ne hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf ve dileyenler için yüzme şansı da bulacakları serbest zamanda dileyenler öğle yemeği için değerlendirebilirler. Molamız sonrasında Ankara’ya dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Akşam saat 23.00 sularında Ankara’da oluyoruz. Bir başka organizasyonda buluşmak üzere misafirlerimiz ile vedalaşarak turumuzu sonlandırıyoruz.

 

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil

Öğle Yemeği: Salda Gölü bölgesinde rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda Ekstra olarak alınacaktır

Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil

Rota: Antalya-Salda Gölü-Ankara (610 km)Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 

 • Lüks araçlar ile gidiş dönüş ulaşım
 • 4 gece 4* otellerde yarım pansiyon konaklama
 • 5 sabah kahvaltısı 
 • Kemer-Phasalis öğle yemekli tekne turu
 • Manavgat Çayı öğle yemekli tekne turu
 • Programda belirtilen geziler
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Seyahat esnasında araç içi sıcak soğuk ikramlar
 • Seyahat Sağlık Sigortası

 


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 

 • Tekne turları haricinde ki öğle yemekleri
 • Yemeklerde alınacak içecekler
 • Kişisel harcamalar
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Dönüş günü akşam yemeği

 

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  * Turlarımız 14–18 kişi arası kayıtlarda lüks minibüs, 19–31 kişi arası kayıtlarda lüks midibüs ve 32–46 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır.
   
  * Otobüs oturma düzeni kesin rezervasyon sırasına göre yapılır. Oturma düzeninde araç marka ve modeline göre koltuk numaraları değişiklik gösterebilir.
   
  * Turlarımızın kesin hareketli olması için en az 15 katılımcı olması gerekir. Yeterli çoğunluğun sağlanamaması ve iptal durumunda en geç 1 gün önceden bildirim yapılır.
   
  * Tur lideri ve rehber gerekli durumlarda programda değişiklik yapabilir.
   
  * Tur rehberi ve iletişim bilgileri, katılımcılara hareket saatinden en geç 6 saat öncesine kadar acentemiz tarafından sms ile bildirilecektir.

  2.İptal Şartları

  1)Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve taşıyıcı şirketlerin yapabileceği iptallerden, gecikmelerden dolayı acentemiz sorumlu tutulamaz. Buna bağlı olarak acentemiz programda, ücretlerde ve nakil araçlarında her türlü değişikliği yapabilir geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

   

  2)a-Tüketici, hizmetin başlamasına 15 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.

    b-Tüketici, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

    c-İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %35 ini, 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

    d-Özel ürünlerde, hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %25' ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75' ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

    e-Seyahat Güvence Sigorta Poliçesi satın alan katılımcının seyahat acentesine bir ödeme yapmış olması kaydıyla gezi başlangıç tarihinden ve kullanılan ulaşım aracı hareket etmeden önce tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ibrazı ile poliçede yazılı hallerde(ölüm, ciddi ve önemli kaza ve hastalık vb.) seyahatini iptal etmesi durumunda, ödediği bedel poliçe kapsamındaki limitler çerçevesinde ve poliçe şartlarına göre sigorta şirketi tarafından temin edilecektir. Seyahat acentesinin katılımcıya karşı hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

   

  3)Gezilerimizde ulaşım için kullanılan her türlü kara, hava ve deniz taşıtlarında meydana gelebilecek yaralanma, ölüm ve kayıplarda taşıyıcı firmaların sigortaları geçerlidir.

   

  4)Tüketici, hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketici, tüm İptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel acentesine sunmakla yükümlüdür.

   

  5)Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

   

  6)Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından 1 gün evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklilik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde, rezervasyonunu iptal edip, tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir.

   

  7)İade şartlarının gerçekleşmesi halinde, fatura kesildikten sonra iade yapılabilmesi için, fatura aslinin acenteye iadesi ile tur ücreti alındığındaki şekliyle nakit ödemeler nakit, Kredi kartı iadeleri ise Kredi kartına bankaya iade talimatı verilerek çekim yapılan Banka tarafından yapılır. Acente iade talimatını bankaya ilettikten sonra İadelerden doğabilecek her türlü gecikme ve ertelemeden acentemiz sorumlu değildir. Bu durumda tüketicin(ler)in tazminat hakkı yoktur.

   

  8)Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.


  3.Vize Bilgileri